Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypalování zabalených souborů

Dobrý den,rád bych se zeptal v čem mám vypálit zabalené soubory.Zkusil jsem v neru 10 a při pozdějším zkoušení mi při kopírovaní do pc to hodilo chybu a nic tak bych se rád zeptal v čem přepalovat rar děkuji.

Už jsem si takhle zničil asi 3 hry.Vypalování proběhlo úspěšně mi to napíše ale při kopírování souborů do pc se cca v půlce každá hra jinak ale napíše soubor nelze přečíst přeskočit?Tak já nevím že by nero neumělo přečíst všechny soubory?