Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Spálený zdroj?

Zdravím, nevím , kde je chyba, počítač jenom na sekundu štěkne, pak nic. Kontrolka na desce svítí, větráky se netočí, jenom během té sekundy. Zdroj nejede, po rozmontování zdroje a trochu šťárání v drátkách a kontaktech se třeba na půl vteřiny 10x rozjede (zkratovitě), je chyba ve zdroji nebo v desce? Popřípadě jak to zjistím?

Plus jakože trocha to smrdí po spálenině uvnitř u toho zdroje, ale zaráží mne to svícení na té desce a ty škubnutí větráků, nějaká šťáva tam jde. Neotravoval bych, ale mám na harddisku data,která potřebuju zpracovat v šibeničním časem takže nemám prostor pro nějaké opravy v "servisu"...

Taky je ale možné že se ti vymazal celý BIOS jako se mi stalo nedávno.Zapnul jsem PC do elektriky vypadli pojistky a už se nezapnul jen krátce myslel jsem že to je zdroj nebo deska zdroj se ukázala že je naprosto funkční takže jsem myslel že budu muset koupit desku ale jeden chlap se zamyslel a zkusil právě BIOS a už to běží