Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční rolování na touchpadu

Zdravím,
už asi týden mi nefunguje rolování na touchpadu a nevím čím to je, dá se to nějak nastavit nebo zapnout?
Dříve mi rolování vypovídalo funkci jen občas a třeba jen na pár minut, ale teď už nefunguje vůbec(pouze rolování).
Poradíte někdo co s tím?
Předem moc díky za odpověď.

Dobrý večer,
zkusím se na Vás obrátit s podobným problémem "nefunkční rolování na touchpadu na HP6720s". Ve vlastnostech myši vše pracuje správně. Dříve se objevil pod kurzorem myši "obdelníček" a šlo posunovat stránku, nyní ne. Notebook používají i děti, tak jestli něco zmáčkly, odklikly... Děkuji za rady