Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zabezpečená "stránka "

dobrý den, prosím o radu jak to provést abych se dostal an "přihlašovací okno" viz příloha
nainstaloval jsme si na doporučení prohlížeč FIREFOX, ale od té doby se mě nezobrazí přihl. okno.
před tím jsem měl IE,který jsem odinstaoval
co musím a kde nastavit(odblokovat) apod.
mnohokrát děkuji
p.s. ještě dodam jeden obr. co mi to zahlásilo když jsme nainstal. G.Chrome

před tím jsem měl IE,který jsem odinstaoval

dostaneš diplom za sílu, nikoli za inteligenci.

když řešíš problém s nějakým webikem, proč nenapíšeš jeho adresu? já tam ve ff přihlašovací login vidím.

zkus si vymazat cookies z prohlížeče, ve kterém ti předtím přihlášení fungovalo.

ještě koment:

nebo stránku dát mezi důvěryhodné servery

nejspíš podvodný herní šrot, který chrome rovnou blokuje, dát mezi zabezpečené servery - což je nastavení jen pro "odinstalovaný" ie? fak skvělý nápad.

nějak tomu nerozumím, já mám na tom expektu peníze, které chci vybrat,ale nemohu se tam dostat.
a zjistil jsem, že ty hlášky(chyba certifikátu) o nezapezpečeném servru na mě vyskakují, ikdyž se chci dostat na e-mail (seznam), nebo třena na Aukro, a spousta jiných servrů.
a že mě certifikát vypršel (ano opravdu jsme měl napsáno třeba tento datum 22.8.2011)
na banku se taky nemohu dostat, prostě co mi tam nainstalovali XP Pro (před tím jsem měl XP Home) a doporučily že mám používat FF prohlížeč, tak spousta webů neotevřu.
v PC mi tam nechali SP2, prý že SP3 neinstalovat! a taky mi zakázali automatické aktualizace
P.S. lze to vše nějak napravit/opravit
děkuji

na všechny ty aktualizace ses měl vykašlat, jen ti to zpomalilo systém. měl jsi rovnou nainstalovat sp3.
být tebou, začnu úplně znovu novou instalací.
rozděl si disk na systém (třeba 20gb) a zbytek. na d: nebo flashku si stáhni ovladače hw a servicepack3.
pak zasuň instalační cd xp, restartuj, a při instalaci zformátuj c:

stažený sp3 ulož na d:
- odpoj síťový kabel.
- instalační cd xp sp1 zasuň do mechaniky a restartuj.
- začni novou instalaci xp, potvrď formát c: (ten systém je už na nic)
- po skončení nainstaluj sp3
- nainstaluj driver chipsetu základní desky, pak ostatního hw.
- připoj síťový kabel, zakaž aktualizace.
- nainstaluj ostatní sw.

google: zvolíš ho na ikoně co je "s" - objeví se ti rozbalovací seznam.
koukám že seznam fak ukradl googlu ten slogan, ubožáci.

firewall: máš nainstalovaný minimálně sp2? a protože ten potřebuje stádo záplat, rozumnější je instalovat rovnou sp3. pak bude po ruce dostupný i firewall.
sp1 ho měl taky, ale vypnutý a schovaný.

productkey - ptá se to při instalaci, dá se přeskočit. časem ve windows se přihlásí o slovo znovu.
přesto je možné, že od některých dodavatelů dostaneš média, která nepotřebují aktivaci, dokonce se mi zdá že se tak chovaly licence xp pro netbooky (ty byly původně vyvíjeny pro děti).
pokud si nejsi jist jestli jsi aktivován, možná ti to řekne příkaz:

c:\WINDOWS\system32\oobe\msoobe.exe