Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace MySql - Configurace

Ahoj, přeinstalovával jsem mysql 5.5 ale nyní mi nejde nakonfigurovat přes MySQL Server Instance Configuration Wizard. Vždycky nastavím parametry a v konečné časti mi to zatrhne Preprae configuration a Write configuration file. Dal už to nejde, zamrzne to. Mam Win7. Nechápu proč to nejde. Diky za pomoc.

Už jsem skusil několik verzi, rozdil byl jen v tom že některé místo zamrznutí udělaly červený křižek u třetího bodu "Startservice" a dole to napiše chybu "Could not start the services mysql.". Už nevím co tomu scházi, skusil jsem změnit místo instalace apod. Nic.

Vypíše toto:

110116 14:32:59 InnoDB: Operating system error number 5 in a file operation.
InnoDB: The error means mysqld does not have the access rights to
InnoDB: the directory. It may also be you have created a subdirectory of the same name as a data file.
InnoDB: File name .\ibdata1
InnoDB: File operation call: 'open'.
InnoDB: Cannot continue opeartion.