Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Error 0x8000ffff při instalaci Realtek HD Audio

Ahoj,
potřeboval bych poradit s errorem (-5006 : 0x8000ffff), který mi skáče při instalaci ovladačů zvuku Realtek HD Audio. OS mám Windows 7, zkoušel jsem stáhnout oboje verze těchto ovladačů, jak pro 32bit, tak i pro 64bit, ale ani jedna verze mi nefunguje. Tento ovladač potřebuji na zprovoznění 5.1 reproduktorů (zatím mi běží jen 2, ale při testu zvuku na 5.1 mi fungují všechny dobře) :(

Předem díky za odpověď.

Tento ovladač potřebuji na zprovoznění 5.1 reproduktorů (zatím mi běží jen 2, ale při testu zvuku na 5.1 mi fungují všechny dobře) :(

Aha. Jestli ty si nemyslíš že si pustíš mp3 a pojede ze všech repráků ? Když přehráváš 5.1 video dvd tak to jede ?
Řekl bych že je to v pořádku...