Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plocha u XP

Mám dotaz ohledně pracovní plochy u XP.Když změním tapetu plochy tak po vypnutí a zapnutí se vytvoří výchozí barva plochy (U MĚ NAPŘ.ŠEDÁ) a když se snažím tam dát nějakou svoji tapetu tak musím vždicky proklikat všemožné tlačítka v nastavení plochy.Proč to dělá takové problémy ? Jak tomu předejít ?

Normálne správanie XP to nie je. Máš to posekané. Pravdepodobne je tam primnoho softu čo do toho hovorí.

"Theme" nastavovadlá rôzne alebo ich zbytky, nejaké striedače wallpaperov, screensaverov a tak podobne. Fantázii sa medze nekladú a softwaru na túto činnosť nekalú sú tony.