Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj napájení u notebooku

Ahoj,
dnes jsem mel cely den zapojeny notebook do napájení (nic neobvykleho) ale najednou mi zelená kontrolka u zdroje začala blikat a divne piskat podle toho blikani..

Nevite nekdo co by to mohlo byt?

Dik Petr

Hezký večer,
chápu to správně, bliká a píská zelená kontrolka na zdroji? pokud ano, pak je asi v háji zdroj. Pokud při napájení ze sítě OS notebooku zobrazuje napájení z baterie a bliká kontrolka napájení sítě na notebooku a píská notebook, pak zkuste odpojit napájení ze sítě. Pokud po odpojení noťas na baterii funguje je pravděpodobně v háji nabíjecí logika pravděpodobně v baterii. Zkuste noťas vypnout, vybrat baterku, cca minutu posečkat a znova ji vložit a zkusit. Další možností je vypnout noťas a zkusit baterii nabít naplno při vypnutém noťasu a opět zkusit zda se problém neopakuje. Může to poukazovat na vadnou baterii.