Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přenos souborů do telefonu

zdravím při přenosu hudby do telefonu my zničeho nic začlo psát ať odstraním ochranu proti zapísu přitom my to vždy šlo nevíte čím to je? zkusil sem restart pc odpojit a zapojit usb kabel ale nepomáhá to

Telefon? Připojení? Jak je přenášeno? Klasicky průzkumníkem, nebo nějakým programem pro správu teflonu? Formát hudby? Co to píše, tu hlášku? Telefon? Počítač s tajným operačním systémem?
Lidi, uvědomte si, že ten, kdo to tady čte (a event. by poradil) vám přes rameno nekouká a ani křišťálovou kouli nemá.

s telefonem sem nic nedělal volného místa je približně 650mb není tam jen pro čtení já tu skladbu měl už předtím v mobilu ale mám ted formátovanou kartu tak si tam davám vše od znova a ještě než my to začlo psát sem přenesl kolem 120 skladeb