Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafiku do AGP do 8 000,- ?

Uvazuju nad upgrade moji 6600GT (Oblivion nejede zrovna jak bych si predstavoval:-D) za nejakou novejsi, ale s hruzou zjistuju, ze karty do AGP se uz proste nedelaji... To je opravdu potesujici info. Ma nekdo nejaky tip? Cetl sem o 6800GS, ktera by vykonem byla to, co hledam... Vsude jsou i clanky, jak nas uz pristi tyden ceka vydani jeji AGP verze (3 mesice stare clanky), ale kde nic, tu nic... Poradte nekdo pls (Oblivion stale ceka)

Docasne nedostupna - v podani obchodu s PC znamena - toho casu neni a nikdo nevi, zda jeste bude.

Kolega pred tebou dal odkaz na Asus X850XT z czcomputeru. Tu mam a zatim jsem hral vsechno v pohode, akorat jsem nehral ten Oblivion. :.(
Jinak ale holt si pomalu my co mame AGP a nechceme investovat do PCI-e budeme muset zvyknout, ze nove hry uz pro nas nebudou.