Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač

Ahoj,
mám:
Typ CPU AMD Athlon 64, 1800 MHz (9 x 200) 3000
Název základní desky Gigabyte GA-K8NF-9-RH
Čipová sada základní desky nVIDIA nForce4, AMD Hammer
Grafika ATI Radeon HD 4650
LG monitor a win XP

Po formátu jsem instaloval win XP a pak ovladače co mi v pc zanechal kamarád. Avšak i když jsem všechy instaloval, pořád při pohybu oknem se pomalu vykresluje, stejně jako je pomalý pohyb roolerem. Nejspíše mi některý z ovladačů pořád chybí, mohl by někdo poradit který? Měj jsem dříve grafiku 7600 GT a nikdy jsem po formátu tento problém neměl a ovladače vždycky našel, nyní jsem ale již delší dobu bezradný. Předem díky.

i s pořadím odshora
motherboard_driver_chipset_nvidia_ck804_2kxp.exe
motherboard_driver_firewall_nvidia_nf4.exe
motherboard_driver_audio_realtek_whql.exe
motherboard_driver_raid_nvidia_ck804.exe
nForce_6.53_WinXP2K_english.exe