Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Soukromé zprávy na poradně.

Zdarec tohle bude otázka pro vedení.
Brouzdám dneska po poradně a až po hodině jem si všiml že jsem dostal soukromou zprávu.
Nešlo by s tím něco udělat aby třebas po refreshi stránky to na mě vybaflo?

Pokial sa nove spravy zobrazovali len vpravo hore bolo to naozaj prehliadnutelne, ale odvtedy co sa zobrazuju aj vlavo hore tak si ich nevsimne len uplne nevsimavy clovek. Myslim, ze zozbrazovanie PM je dostatocne, co treba dorobit je skor rozdelenie na inbox, outobox, sent a trash. Mozno uz coskoro;o).

co treba dorobit je skor rozdelenie na inbox, outobox, sent a trash

Hlavně by bylo dobré, když si s někým někdo píše třeba 10 zpráv a má to stále stejný předmět, aby to nebylo 20 zpráv, ale pouze jedna se zachovanou historií pod aktuální zprávou (jako je to v e-mailech).