Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plná paměť C:

Mám plnou pamět na disku C: ,,, a mám dalších 200GB na Déčku.Co se stane,když přesunu všechny filmy(cca 170GB) na Dečko?,,,Zustanou ve stejném uspořádání,složkách,atd...? Diky předem

si nastav v registrech správně co kde patří (na d:), třeba:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders]
"My Music"="d:\MP3"
"My Pictures"="d:\Obrázky"
"My Video"="d:\Filmy"
"Personal"="d:\Dokumenty"

a pak to tam přesuň z c: