Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Proč jsou v PHP divný příkazy...

Proč je v PHP příkaz <? echo "NĚCO NAPSANÉ" ?> Když můžu normálně napsat : NĚCO NAPSANÉ a vyjde to na stejno jako ten příkaz...

Ještě... proč tam je třeba spojování řeťězců ?? Např <?echo "Klidně si spojím úvod "+"se závěrem"?> ?? Když to stejně napíše... Klidně si spojím úvod se závěrem...

A na co tam je echo ??? Nechápu... :-x

A proč když si chi prohlídnout stránku tak tam mám : Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in c:\apache\htdocs\q.php on line 1

Parse error: parse error in c:\apache\htdocs\q.php on line 1

CO JE TO ?

Dobry den,
koukam ze tazatel je uplny zajic !

Clovece, nechcete jeste manual na hledani s google.com ?

[mod]odstránený odkaz - nevkladajte príspevky s nulovou informačnou hodnotou do vyriešenej a starej otázky, len aby ste mohli na koniec uviesť odkaz na Vaše stránky, ktoré s problémom nijako nesúvisia! (los)[/mod]

misto echo je taky print print_r ty take vypisuji promennou ale nejcasteji se pouziva echo treba i takto :

$soubor = file("meno.pripona");

for ($a=0;$a<count($soubor);$a++) {
echo $soubor[$a];
}
// a nebo
// zde to vypise i znacky sady array();
print_r($soubor);