Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bios nechce načíst NTFS disky, tak sem chtěl použít disketu

A mam další problém :( Protože ten bios nechce načíst NTFS disky, tak sem chtěl použít disketu, 1.44 stačila ta verze biosu 1238 má jen 1MB , jenže vista ne a ne zformátovat ty diskety, už sem jich vystřídal dobrejch 20 a ani jedna ... na netu byla rada změnit jeden soubor jenže to mi zas psalo že nemám oprávnění ... nevíte někdo jak na to ? nebo po případě jestli existuje ještě jiná varianta než diskety ?
Zmena predmetu, pôvodne: Bios (los)

BIOS s NTFS file systémem nemá nic společného. Kdyby sis konečně zkusil přečíst návod, tak zjistíš, že ta tvoje deska umí například EZ Flash 2.

už to je vyřešený, stáhnul sem si tu verzi 1238beta.rom , bios mi ale nechtěl vzít harddisky NTFS , tak sem připojil disketu naní se to naštěstí vešlo a to už bios vzal, takže pohoda díky moc, bylo to fakt lehký ;)

Tohle už zase neplatí?

to tam mam celou dobu ... sem v biosu , dám ez flash 2 a sem v jakém si menu , ke mám napsanou aktuální verzi toho biosu ( 06xx nevim přesně ) a vedle je new, a tam je unknow a já si tam dole můžů vybrat , mám tam A: ( což je ta disketa která nefunguje ) a pak C:, což je sice harddisk ale nenačte se protože nevim proč Bios tam píše že nepodporuje NTFS ... a flashku mi to taky nevzalo tak už nevim

no hele nechci to nějak svádět na pc ale prostě se mu nechce když to tak řeknu ... před 5 minutama když sem tam dal disketu tak to normálně šlo ( až na to že to pak vyhodilo ten error ) ... pak sem to odpojil ... znova sem to teďka připojil abych to vyzkoušel přes to cmd a i když tam svítí ta kontrolka jako že to pracuje tak mi to pokaždém kliknutí napíše " vložte disk do jednotky A:" je to normální ? je to připojený uplně stejně a najednou to nejde ...

Ok už je to konečně vyřešený ... čtečka se vzpamatovala, disk sem pomocí CMD formátu použil na ten beta1238.rom , a v biosu sem si tam konečně ten soubor vybral ... instalace tak na 1 minutu pak reboot a už tam byl procák 3.08 ... díky moc že jste to semnou nevzdali :D