Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Má externí soundblaster soundfont podporu?

Chci se zeptat mám hodně starej externí SB, kterej soundfont má ale pod Windows 7 pracuje jenom s ovladači pro XP, kde nejde zapnout příposlech ale jinak dobrej, ale chci vědět zda novej soundblaster x-fi USB myslím ten velkej model ne ten malinkej zda má podporu SoundFontů?

Myslím tím zda mají extérní zvukové karty od Creative SoundFont syntík jako pro MIDI Out. Interní ho mají to já moc dobře vím ale zajímá mě zda ho mají i extérní Creative SoundBlaster ty nové myslím. Některé ho možná nemají ale chci vědět které ho mají.

ne každá xfina se povedla jedna byla x-fi elite pro bombová potom x-fi titanium sračka na entou. to samé x-fi co by klíčenka je šmejd to chce něco lepšího já doufám že mi moje zvukárna soundblaster live usb neodejde používám tedy ovladač pro xpéčko ten pro 7 je hodně okleštěnej a nemá ani příposlech a soundfont a ten co mám já je bombovej koukám že vývoj jde dopředu vždiť moje m-audio taky zlobí windows 7 je bezva ale nikdo pro něj nedokáže udělat zvukárnu bohužel.

K čemu potřebuješ externí SB? Každá novější deska má slušný zvukový
chipset a pokud je to kvalitní výrobce, tak i dobře odrušený.
Případně bazary jsou plné karet Audigy XY za babku, jistě je W7 podporuje.
PCI slot snad volný máš. Nebo máš noťas?

já mám děsný pci sloty věčně zlobí nahrávání a to i na tak drahých kartách jako m-audio na tom mím externím soundblasteru je bomboví to že má syntík na soundfonty a asio a to je zvukovka za 900 korun kdysi tolik stála.Jen ať mi neodejde

ještě mám radu pro ty kteří mají soundblaster Live 24 External dávám odkaz na plně funkční driver pod Sedmičkama a dokonce jsem tam našel přímo ve windows jak rozjet 5.1 zvuk. jen nahrává mono, ale to se dá nastavit v sekci záznam. Dříve ho firma creative dávala přímo na stránkách a teď tam dává ten okleštěnej šmejd kde nejde ani monitoring a ani soundfont. http://download.cnet.com/3001-18493_4-147535.html? spi=c93529c9d19b18adf2969ce481858ab7

Zatím jsem vždy měl a mám SB, kdysi dokonce špica ISA SB32 AWE,
ale co jsem skládal kompy pro kámoše, tak jsem byl mile překvapen onboardama.
Pro normální hraní mp3, filmů a her stačí. Mám dojem, že jsem viděl desku MSI
s integrovanou Audigy, ale byla drahá. Vždycky stačí naklusat do bazaru
a koupit něco lepšího za pár stovek.