Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wordpress + PHP - potřebuji nutnou pomoc

Chtěl bych se zeptat, zda někdo neví, jak rozšířit tento wordpressovy plugin (DMSguestbook - dmsguestbook) o tyto části:

a) potřebuji v návštěvní knize mít tlačítko "Reagovat" nebo "Odpovědět" na příspevěk

b) potřebuji, aby se při větším množství příspěvků, příspěvky seřazovali "stromově"

Pravděpodobně to bude úprava v PHP.

Díky moc za všechny odpovědi. :)

jak jsi ty prava menil?Ja to vzdy delal pres TotalCommander, najel jsem si do ftp, vyhledal slozku ktere jsem chtel zmenit prava, oznacil pravym mysitkem, pak navrchu hned prvni zalozka, tlacitko tusim konfigurace ci jak se to jmenuje, nastaveni prav na 777 a musi to fungovat