Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hromadná úprava fotek na 300 dpi

Ahoj všem, existuje nějaký dostupný program, ideálně zdarma, ve kterém jde hromadná přeměna fotek z 200 dpi na 300 nebo 350 dpi? Nebo musim každou zvlášť. Pokud každou samostatně, ve kterém programu je to nejjednodušší? Díky Tomáš

Asi jsem to napsal spatne. do tisku po mne chteji fotky alespon 300 dpi, spis 350 dpi. a ja mam nafoceno jen 200 dpi, jednu fotku zvlast jsem zkusil v Zoneru 9 a stacilo to, tak jestli jde v nejakem programu hromadna uprava, premena. omlouvam se vsem profikum, jsem laik. ale diky za kazdou pripominku a radu. Tomas

Ahoj, našla jsem toto forum a potřebuji upravit obrázky 200x200 pixelů, musím mít tedy čtvercový tvar obrázku, ale obrázek nezdeformovaný, tedy tak, aby tam měl více bílého místa. Jsem laik, tudíž to tak opisuji :-).Je nějaký jednoduchý program, kde to jde i s více obrázky najednou?Moc děkuji za odpověď .G

Tak nevím, možná jenom neumím pořádně číst, ale návod na jednoduchý hromadný převod obrázků na 200x200 pixelu bez deformace obrazu jsem tady nenašel. Vím, že kdysi jsem to dělal ručně, nebylo to nic triviálního a musel jsem vyzkoušet několik programů než jsem dosáhl požadovaného výsledku. Hromadný převod by byl ještě o něco složitější.

Tazatel je dívka a z dotazu je zřejmé, že se v dané problematice vůbec nevyzná a že by potřebovala doporučit jednoduchý a přesný postup od někoho, pro koho je něco takového triviální záležitost a každodenní chleba. Od toho je přece tady poradna, aby zkušenější radili nezkušeným a ne jim pořád dokazovali, jaké jsou vlastně lamy.