Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se zbavit té blikající poťouchlosti vpravo nahoře?

Chápu, že asi chcete aby byla poradna dotovaná z jiných peněz než rodinných rozpočtů hlavních aktérů, poř že chcete, aby to třeba popř i něco málo vyneslo, ale mě nebaví koukat na stránku, kde neustále něco problikává.
Můžete doporučit nějaký způsob jak se toho zbavit v Chrome?
Díky...

menší anketa pro zajímavost..
Imho, pokud si vybavuju kdejaký poučky, který se tu udělovaly a který se povalujou po webu, jak má webová stránka vypadat, píše se, že se člověk má vyvarovat právě takových zhovadilostí, jako je blikající paskvil...
Edit: sám hlasuju pro to, že mě reklama (ne ze své podstaty ale pro samotné blikání) neskutečně sere...

reklamu jsem nevidel, firefox mi ji vubec nezobrazil, asi adblock co tam mam hozenej. popravde nechapu, k ze si tyhle reklamy nekdo zada, kdyz to ma vetsina stejnak blokly, ale pro poradnu dobre, ze si sem reklamu nekdo hodi. :-)