Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna velikosti sdílené paměti grafické karty

Dobrý den,
prosím o radu, jak změnit velikost sdílené paměti grafické karty u Notebooku Fujitsu AH530.
Při přehrávání videa (DivX) se obraz mírně rozthne (horní část obrazu se posune do pravé strany o pár mm na Notebooku i na TV přes HDMI)
Myslím si, že to je malou nastavenou pamětí grafické karty (viz níže 64 MB)
Grafika: Intel Graphic Accelerator Media HD
Informace o adaptéru (z Win 7): Aktuálně 64 MB, celkem je možné použít až 1696 MB paměti.
Byl bych rád za cca 128- 256 MB paměti grafické karty.
Nikde v BIOSu to není možné nastavit. Zdá se mi, že je BIOS nějak ořezanej, velmi chudej, oproti mému stolnímu počítači, i jiným co znám...
Je nutné si nahrát jiný nový BIOS, nebo to jde i v prostředí Windows XP i 7.
Děkuji za radu.
Michal

Novější ovladač jsem našel na Intelu, stáhl a hlásí mě to:
Instalovaný ovladač není pro tento počítač ověřen. Vyžádejte si od výrobce počítače příslušný ovladač. Instalační program bude ukončen.
Jenže na stránkách Fujitsu je ovladač, který již mám instalovaný, starší než od současný novější od Intelu.
Co dál?