Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rar problém

Nevím čím to je, ale pokaždé když stáhnu cokoliv z internetu, něco co není v raru, automaticky je to v raru, a nejde to otevřit, zkoušel jsem reinstalovat winrar, jenže to nejde, protože jsem ho smazal, stahl jsem si novej, a je to zase v raru, a to jsem stahoval soubor .exe, tim jsem si byl jistej. Nevíte čím by to mohlo být? Proč vše co stáhnu je v .rar? Nějak si stím nevím vůbec rady. A opravdu nemyslím si žebych stahoval furt jen zararovaný soubory.

To i když dáš na odkazu myší Uložit cíl jako.. nebo Uložit odkaz jako... třeba xxx.exe,tak se to stáhne jako xxx.rar? To fakt vypadá na nějakého šmejda.A co to přejmenování přípony zpět,to taky nejde?