Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastavenie routera Cisco WAG120

čavko mam taky problem mam doma router Cisco WAG120N a instalacia prebiehla bez problemov lenže sme na tom nete dvaja a ked stahujeme tak nas zvykne odpajat od netu na take 2 minuty a potom znova naskoči nevie mi niekto poradiť čo by sa s tym dalo spraviť aby nam to nerobilo??? dakujem

tak ja som s routerov mimo som to robil podla na vodu a ked pojdem do routera tak vidim to čo som daval hore tie obrazky nič viac tam neni tak technik T comu mi povedal že u nich je vsetko poriadku kable som vymenil a neslo to ani ked neboli kabel napojene a islo to cez wifi takže neviem asi bude chybny router