Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde vysypat koš

Zdravím, smazal jsem složku z fotografiemi z mobilu protože jsem ji měl v Pc 2x . Složka zustala v koši i po vysypání koše a nejde odstranit ani obnovit . Skoušel jsem na koš kliknout pravým a pomoct tomu Unlockerem ale tato možnost tam není . Dále byl ještě pokus o smazání v nouzovém režimu ale taky neplatný . Ještě doplním že složka v koši není vidět viz screen http://img.nadapenny.com/t20/11019/nadap0834289164 90232.jpg
Opraven odkaz. (karel)

Pres TCMD slozka Recycle Bin na disku C, ikona kose, treba mit nastaveno zobrazeni skrytych a systemovych souboru, pripadne stahnout, vypalit a nabootovat nejakou LIVE distribuci Linuxu, treba Slax, pres nej jit do slozky Recycle Bin a maznout co je treba.