Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Politý monitor

Ahoj,
pokapala jsem si dnes monitor dvěma kapkama čaje, a a utřela prstem,ale misot aby se to utřelo,tka se to rozetřelo, a ted to vypadá jako by ta voda byla vevnitř, protože ta je světlý flek.. co s tím mám dělat, nevíte ? :(

Mám podobný problém a vyřešil jsem to mikroutěrkou, kterou jsem to leštil do doby, než bylo vše čistoskvoucí :-) . Avšak co mi není jasné, je to, jestli to nenaruší dobu odezvy, nebo něco takového. Za okraj se to dostalo, ale ne dovnitř. Tak nevím.