Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Text na řeč

četl jsem že v těchto programech použijí hlas různých osob. To tam ty osoby musí namluvit slabiky nebo se prostě vezme lidskej něčí hlas a použije se na tts? Popřípadě jak se to dá udělat trochu si s kamosema za blbneme

Syntezatory dnes umi docela slusne mluvit. Ale ne tak, ze ty si neco namluvis, ale ze se pouzije nektery hlas, ktery ti syntezator nabizi.
A pokud bys chtel, aby syntezator pouzival pro ruzne casti textu ruzne osoby, musel by to program umoznovat.
Zatim o takovem nevim.