Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ramka

Ahojte chcel by som si kúpiť nejaku lepšiu ramku mám PC 2.66Ghz a grafiku ASUS GF 8400GS PCIE 512MB
Ramku mám len 512MB.Myslíte že by sa oplatilo kúpiť lepšiu ramku ak ano koľko asi?

Deska podporuje -
2 GB maximum total system memory
Minimum total system memory: 128 MB
Non-ECC DIMMs
Serial Presence Detect
DDR 400 MHz and DDR 333 MHz SDRAM DIMM

Takž by to šlo asi takto - A-DATA Premier Series 2GB (2x1GB) DDR 400, retail
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=4313 7
Ale ruku do ohně za to nedám, že to bude funkční.
( chtělo by to nějak s prodejcem domluvit a před koupí vyzkoušet )