Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s TV

Neviem, či píšem do správnej poradne. Mám totiž problém s TV.

Máme doma digitálnu TV so set-top-boxom od UPC aj s HD kanálmi a novú Full HD TV značky Samsung (nie HD Ready!). Všetko ide v pohode, akurát neviem, kde je problém, prečo mi nezobrazí pri HD kanáloch obraz, je tam stále hluchá čierna obrazovka.

Druhý problém je ten, že keď zapnem "setobox", tak TV nemá čistý zvuk, stále tam počuť taký zastretý monotónny zvuk ako keby chytania signálu, neviem, ako to presne popísať. Keď setobox vypnem a TV je zapnutá, tak ten zvuk už nepočuť. Pri zvýšenej hlasitosti to je dosť hlučné a nepríjemné.

Viete mi poradiť?

druhý problém řeším v nastavení stb, bo máme tv jen stereo vynucením sterea- občas tam dají zvuk v ac3 a pár kanálů navíc, další věc je, že máš dvě ovladačky a dvě možnosti hlasitosti- zkus na tv zvuk skoro ztlumit a na stb dát jak potřebuješ, či obráceně - takhle už jsme vyřešili v ulici dost těhle nechutností.

první záležitost je že tv neumí streamy co jdou z hd vysílání - řeší se to tuším nějakou krabičkou, ale o tom moc nevím- počkej si na někoho znalejšího.