Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání PC

Dobrý den, mám tento problém. PC mi po zapnutí normálně naběhne,ale poté nejde nic spustit,trvá to různě (5 až 10 min). Pak to většinou už jde, ikdyž se občas znovu sekne. Poradíte někdo co to může být a popř.jak to odstranit?
Předem díky za rady

live linux cd z nějakého časopisu máš? tam to dělá taky?
spíš bych to viděl na hw závadu (paměti, zdroj).

jedině že bys měl nechutně, ale opravdu odporně zahnojené win autorun-položkami co se automaticky spouští po startu. zkontrolovat pomocí msconfig.exe, starter, autoruns a tak.
v takovém případě bude mít práci i antispyware/antivir.