Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s notebookem

Dobrý den
Nedávnávno jsem si zakoupil notebook od packet bell nebo nějak tak. Vše bylo ok ale ted je to naky divný. Když ho zapínám začne mi tam pístat jako by to byl nejaký alarm a když píši heslo atd tak mi to pořád neustále píše B (bbbbbbbbbbbbbbbb) jen když zapojím klávesnici tak je to ok.Odoledne se vylily kapky na klávenici ale vše bylo ok (vysušil jsem i pod klávesy),pak mi nato asi o 2hodkyhlasil pc že tam mam trojana což nwmkde by se tam vzal.A ted to jde ale pořád to pípá když to zapínám a píše to b.

Děkuji za pomoc jestli jde.

By bylo nejlepší ale už jde za vše vám moc děkuji.Jelikož tam je zaruční pečet tak to nemoho odšroubovat .Takže jsem zvoli cestu tu že to tlačítko přizvednu šroubovákem a ono to ted funguje. JInak ještě jednou díky.