Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sejmutí videa z plochy monitoru

Dobrý večer!
Nemáte někdo radu, jak sejmout krátke video z plochy monitoru. Nemusí to být žádná kvalita. Zkoušel jsem to kamerou a není to dobré, Jsou tam odlesky. Myslím spíše nějaký nenáročný sowtware, který by zvládla má předpotopní sestava Pentium III 1GHz 1Gb RAM
díky za rady

Krátká videa z obrazovky dělám v CamStudio.

Program, který po zapnutí snímá váš desktop a zaznamenává veškeré dění na obrazovce (pohyb, kurzoru myši, otevírání a zavírání oken, spouštění aplikací, psaní textu atd). Výsledný záznam ukládá ve formátu AVI, který lze následně konvertovat do flashového formátu SWF.