Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DOS a \ tento znak

Poraďte mi prosím, jak na to. I když se pokouším v dosu napsat tento znak všemi možnými způsoby, tak zatím odolává. Jak byste to řešili vy?

Je to sice letité téma, ale chybí tady možnost klávesy (je na některých klávesnicích), vedle levého (krátkého) Shiftu - s nápisem Macro. Dělá \ a se Shiftem |

To nepsal o tomhle. Na té klávese je nápis Macro. Klávesa \ je vpravo na klávesnici - vedle Enter.

Já jsem psal, že mám "\" na klávesnici a že na klávese to je napsáno. Nepsal jsem kde, jelikož to bývá různé. Na notebooku mám třeba krátký levý Shift a zpětné lomítko je vedle něj. Na normální klávesnici mám zase "\" vedle Enteru.