Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno tsclient - nefunguje mi přístup na můj disk

Ahoj, měl jsem to původně rozchozené, ale zhroutil se mi systém (ten údajně nejstabilnější a nejdokonalejší W7), přeinstaloval jsem a teď nevím jak dál.

Takže ze servru2003 se na sdílenou složku dostanu (\\jméno_počítače_s_W7\sdilena_slozka_na_W7) ale přes tsclienta(puštěného z W7) mi to nejde (\\tsclient\c\slozka).

Nenapadá vás někoho, jak to rozchodit?

Už jsem to nastavoval před časem a bohužel jsem si to nepoznamenal, a na webu to taky nevidím.

Moc ti nerozumím, práva jsem myslel, že mám vyřešené, poněvadž "okolníma počítačema ze serveru2003" se na složku dostanu a můžu do ní kopírovat, ale pomocí \\tsclient... mi to nejde, přičemž před přeinstalací W7čkového počítadla mi to fungovalo.

No neviem, ci si rozumieme...u mna je tsclient terminal server client, cize program mstsc.exe. Spustis mstsc nalogujes sa na server, ides do pocitaca, c disk a tam mas zlozku a zrazu bum, server hlasi, ze zlozka je nedostupna.
Cize naloguj sa na server ako admin, pridi na tu zlozku, prava myska, properties, security, pozriet si ownera, add, edit, find...najdes tam svoje konto a pridas sa. Das si prave ake potrebujes...ok, ok, ok.
A mas pristup.

Díky že se mi věnuješ.
Vysvětlím:
každý tsclient normálně umí přistoupit na disk počítače, odkud je spuštěn(u mě W7), (....a taky samozřejmě i na jeho tiskárny, pokud mají stejný driver nainstalovaný i na serveru).
Mě právě ten tsclient na disk počítače, ze kterého jsem ho pustil, přistoupit nedokáže, což nechápu.
Pokud jdu z XPček na ten server2003, tak to je bezproblémů, ty si na svoje cecko přistoupí, ale z W7 puštěný tsclient na svůj disk ne a ne....

Aha uz som sa zorientoval, myslel som si, ze chces pristupovat na zlozku na servri. Plati vsak co som pisal vyssie. Pozri si svoju zloku na svojom win7 kto je vlastnik a kto ma opravnenie k nej pristupovat, bolo by fajn aj napisat ake chybove hlasenie dostanes
Este aby sme si to ujasnili lebo vyjadrujes sa tak divne...nalogujes sa na server a odtial chces cez zdielane zlozky sa dostat na svoj c disk, chapem to dufam spravne?

takže, na server se naloguju a jdu:
start-(prave tlačítko)tento počítač-prozkoumat-místa v síti-celá síť-terminálové služby-tsclient a v pravo je prázdné okénko.
A když do adresního řádku za \\tsclient připíšu \C\slozka tak je hláška"Systém Windows nenalezl \\tsclient\C\slozka. Zkontrolujte pravopis a akci opakujte nebo zkuste položku vyhledat klepnutím na tlačítko start a na příkaz Hledat.

Ještě včera to chodilo, pak jsem musel nahodit znova windowsy7.

Poněvadž jsem se stardardní instalací na tyhle w7 nemohl z WXP, tak jsem už udělal úpravy typu vyhodit domácí síť a zrušit zjednodušené sdílení.

Tak vyřešeno.
úúúúffff, holt to jednoduché se nejhůř hledá, když je to pod čenichem:

při spuštění vzdálené plochy se jde dole do Možnosti, ouško Místní prostředky, dole Další, a odškrtnout např. jednotku C .

Snad to někomu pomůže ..