Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem adobe photoshop cs3

Milí přátelé dámy i páni mám na Vás dotaz. Mám adobe photoshop ale neumím s ním (mam zdarma cs3). Hledal jsem ale nikde jsem nenašel dobrý a hlavně srozumitelný průvodce nebo nějaký online kurz který by mě to naučil. Děkuji za odpovědi.

samotný výrobca adobe ponúka dlhé hodiny online kurzov a videotutoriálov na svojich stránkach,takže neviem kde presne si hladal,aj priamo v Čechách vychádza časopis Pixel,ktorý má celkom vydarené online stránky,kde je softwarom a la photoshop a spol venované dostatok pozornosti,okrem toho už to bolo spomenuté,v podstate v každom väčšom kníhkupectve sú dostupné tony a kilometre kníh,príručiek a sprievodcov k jednotlivým verziám photoshopu a nieje problém si zájsť aj do nejakej knižnice a nejakú knižku si zapožičať pokial chýbajú financie na jej nákup...cvičebné kurzy a videotutoriály je možné si objednať aj priamo u adobe na dvd nosičoch,prípadne pozrieť internet,ale to je nutné aj skutočne zadať do nejakého používaného prehliadača a vyhladávača slová ako "photoshop tutorial" alebo " photoshop tips and tricks" a podobne a zmačknuť enter,to sa samo od seba nespraví.....