Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba BIOSu ?

Zdravím,už delší dobu mám problémy s PC (viz obrázek níže) a myslím si,že to bude BIOSem,už jsem se oznámil na pár kontaktů a ty mi řekli,abych stáhl novou verzi,jenže já ani oni jsme nenašli,to co jsme chtěli a když už jsme něco našli,tak to nefungovalo.Tak bych vás chtěl prosím poprosit,jestli by mi někdo mohl poradit,kde stáhnout novou verzi BIOSu na můj PC.Mám starší PC a mám procesor AMD Sempron LE-1300.Ale nejsem si jistý,že to tím BIOSem bude,proto vás prosím o radu.

Nyní mám tento BIOS :

Typ : AMI
Verze : 0501
Verze AGESA : 3.1.4.0

Přikládám sem i obrázek s textem,který mi vyskakuje skoro každých 40 minut,našel jsem ho na internetu,je to v anglické verzi,normálně to mám v české.

[http://www.registryresource.com/images/blue-screen -of-death1.jpg]

Díky,ale koukám že tam je napsáno ''Tento problém může nastat u přenosného počítače s procesorem Intel Pentium M (Centrino) v případě vynucené instalace ovladače procesoru Gv3.sys do systému Windows XP SP2. '' A v ŘEŠENÍ je taky psáno jen o tomto procesoru,můžu to dělat i s tím mým ?