Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem webové stránky

Dobré poledne
Chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné mi poradit ohledně webových stránek.
Nevím jestli jsem ve správné sekci.

Jde o tyto moje stránky test.monter-michal.cz# a jde mi o to že bych chtěl poradit jak udělat abych když kliknu třeba na to continue nebo třeba na to čtěte více aby mi vyjelo okno s informacemy které tam napíšu a po kliknutí na to okno zase zajelo.
Vím že toho asi chci moc ale za každou radu budu rád.Nebo aspoň stránku kde bych se o tom dozvěděl více.
Díky předem

no ono je to tak, že jste si defakto stáhl jen css styl s nějakým indexem. Což je v přirovnání kabát nebo oblečení pro webové stránky. Ještě k tomu potřebujete odpovídající webové rozhraní, jakýsi motor, který to bude ovládat. Přepisovat to ručně je zdlouhavé a složité.
Lepší je nainstalovat redakční systém a budete z toho mít jednoduchou webovou aplikaci založenou na okýnkách a klikání myší:)