Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoc s toplist.cz

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak vložit počítadlo z toplist.cz do blogu na blogspot.com

Našla jsem tu už jeden podobný návod; http://pc.poradna.net/q/view/572609-jak-vlozit-poc itadlo-toplist-do-blogu

Ale bohužel mi to podle něj nefunguje. Když vložím html kód, zobrazí se mi jen logo "toplist.cz".
Moje stránky jsou terezaveux.blogspot.com a o počítadlo z toplistu se snažím úplně dole na stránce v zápatí, ale jak už jsem řekla, zobrazuje se mi jen logo toplistu. Nevíte někdo co s tím? Díky moc za každou odpověď!

to co tam psal kmochna nefunguje?

otevři si blog
nastavení
návrh
přidat miniaplikaci
vybrat si miniaplikaci: HTML/JavaScript
vložit do velkýho okna kód vygenerovaný toplistem
pak si chytnutím obrysu miniaplikace vyber umístění a uložit.

pokud ne, tak to děláš jen špatně.