Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem web kamera

Ahoj, mám problém se svojí starou webkamerou Trust Spacecam 320.Dřív, když jsem ji používal, měl jsem Windows XP, teď mám sedmičku.To bude asi ten problém, stáhl jsem si ovladač ze stránek Trust, ale je tam jen pro Windows 7.Nebo mi kamera prostě nepojede, protože není kompatibilní se sedmičkou?Prosím, poraďte.

Děkuji

no nenapadlo mě, že by někdo přemýšlel nad tím, co je sedmička...Dobře, příště se vyjádřím lépe.Chtěl jsem jen vědět, jestli tak moje kamera vůbec pojede, když není s Windowsem Seven kompatibilní.Když nainstaluju ovladač pro Xp , vyhodí mi to chybu.Děkuji