Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno na starej nootebook windows XP

Dobrý Den,moje teta má nootebook
Microsoft Windows 2000
Service Pack 4

Intel Pentium 4 Mobile CPU 1.70GHz
AT/AT COMPATIBLE
523 704 kB RAM

a na notebooku je cedulka
Designed for Microsoft Windows XP
Windows 2000 na tom nootebooku snad nic nejde !.
a já se ptám,když tam hodim windows xp tak pudou v pohodě ?
protože já sem měl XP a přešel sem na Seven,takže XP mi zbyly tak bych je dal dotoho nootebooku

Pod touhle nálepkou by se měla skrývat informace, že jsou k dispozici ovladače pro tento hardware, takže by tam XP jet měly. Musíte se ale podívat na stránky výrobce notebooku, najít přesný týp (který jste úspěšně zatajil) a najít ovladače pro Windows XP. Budou-li, neměl by nastat problém.

Po nainstovalání ovladačů by měla wifina makat, takže vám notebooku po prohledání bezdratových sítí nahlásí, že v okolí jsou zabezpečené bezdrátové sítě. Když se k té Vaší, která bude mít výše zmíněný název, budete chtít připojit, počítač Vás požádá o heslo, které se předpokládám skrývá pod tím WPA2:..... Poté by měl internet fungovat, ale to takhle nejde říct (možná bude nutno provést další nastavení, není-li zapnutý DHCP apod.).

Hele, myslíš že je, extra rozdiel medzi W2000 a XP teda okrem obrázkov ?

Jediný problém co býva, nové verzie softwaru sa občas nechcú instalovať, to je ale v poriadku, Na ten starý hardware stejne nepatria.