Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem klávesnice nereaguje

ahoj, mám klávesnici: genius, model: kl-0210. A můj problém: v biosu mi klávesnice normálně šlape ale jakmile se mi zapne můj win. xp a načte se plocha a já cokoliv stisknu freezne se i myš a nejde nic....prosím o radu děkuji...

odpověď k ničemu.
správce úloh ti hlásí něco?
v prohlížeči událostí je nějaká chyba?
nouzový režim se dá spustit? aha, tam se to freezne, fak popis na dvě věci.
nějaký pokus o instalaci keyloggeru?

přes síť se k tobě dá dostat (vnc, vzdálená plocha)? když odpojíš síť, zamrzne ti ovládání taky?

i když je to málo pravděpodobné, zkusil bych i jinou klávesnici, třeba je bloknutá nějaká multimediální klávesa.

jestli ti jde myš, spustíš C:\WINDOWS\system32\taskmgr.exe

podobně eventlog spustíš pomocí C:\WINDOWS\system32\eventvwr.msc

znovu pomocí cd instalovat ovladače ke klávesnici

toho se celkem děsím - žes nainstaloval nějaký zbytečný čínský paskvil. ani multimediální klávesnice obvykle nepotřebuje žádný přídavný ovladač.

a na rootkit/keylogger se dá prohledat disk pomocí bootovacího cd: avg-rescue-cd

ano vše jsem udělal a nikde nic....poslední možnost byla že jsem vytáhl HDD z PC a zformátoval ho na jiným..vložil z5 ... dal CD windowsu ale nepustilo mě to k instalaci...prtoože prostě vtom menu klávesnice nešla...jen v biosu..tam jsem se taky díval jesi ta klávesnice není nějákým virem třeba bloklá...a nic..vše je jak má...nechápu co stim už x((

mam teď problém taky s kávesnicí ,sice né stejnej ale tak jsem bezradnej...
Mám klávesnici Logitech(bezdrát) hrál jsem s kamošem na serveru na kterym sem každej den a z ničeho nic mi prostě přestala reagovat,al kontrolky svítí ,baterkama o není i jsem zkousel zapojit přes USB ...taky nic... necháápu to....pls poradte
:-|:-|:-(:-(