Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s oteviranim obrazku

Zdar. Dneska po restartu PC mi najednou nejdou zobrazovat obrazky

oteviraci program XnView porad hlasi v aplikaci xnview for windows doslo k problemu 9x/NT/2000/me/xp a je treba ji zavrit, pri otevreni ktereho koliv obrazku.. zkousel sem to otevrit treva v Adobe - bet uspechu.

Vcem je problem a jak ho odstranit?

ajaj. Adobe právě píše že soubory jsou poškozené.
windowsí prohlížeč obrázků taky nefunguje?? to je kterej? ja myslel ze XnView je windowsackej.

každý správce souborů má v sobě zabudovaný prohlížeč obrázků - pokud máš, ukazuje něco?
-> moc se v pc navyznam, to najdu kde ten spravce souboru

Když to nepomůže, zkus Bod obnovení, kdy to fungovalo.
-> bod obnoveni kdy to fungovalo, toho docilim jak?

dekuju, za odpovedi

obrázky mohou mít přejmenovanou příponu, ať už divným omylem nebo virem.
zkriplené schovávání přípon ve windows si vypni, nebo použij normální správce souborů. průzkumník není normální.

přetaktovaný procesor zjevně nemáš :)

naopak kontrolu antivirem bys udělat měl.