Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zarucni doba CRT monitoru EIZO

Jaka je zaruka na CRT moncly EIZO, zakoupene cca pred dvema lety? Naguglil jsem, ze firma prodluzuje zaruku na LCD na pet let od r. 2003, o CRT ani zminka. Jedna se o to, ze se me kamosce (profi graficka) zacal rozostrovat monitor ("graficka" jednadvacitka /typ z hlavy nevim/) a potrebujeme to prohnat servisem. Stastni majitele teto znacky, podelte se se zkusenostmi, plz...

Dik, draku. Ja jsem ji skladal pecko, monitor ji kupoval "sponzor" (a ten ma papiry u sebe). Dnes jsem s ni prokecal tezkou dobu, neb ma zitra uzaverku (zrovna lame casopis) a screen od rana v mlze :-( . Je z toho cela na vyvrat, tak se snazim pomoct... ;-)

BTW: myslis, ze je zaruka rozlisena pro ruzne oblasti (profi/home) sortimentu? Ja mel dojem, ze EIZO dava std pet let. Ale asi jsem se pletl...

Aha, takže pokud je na záručáku z obchodu uvedené třeba 12 měsíců, ale EIZO poskytuje např. 5 let tak potom třeba za 4 roky se to musí uplatňovat pouze u výrobce nebo distributora?

-------------------------------------------------- ---------------------
Jo minulý týden jsem byl po dlouhé době na místě výkonu tvého povolání - v areálu Nové Huti, jsem se prošel od Vysokých pecí až po zářičí..