Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problem s firewallem

dobry poledne,pardon ale po dloooouhem case se mi nahromadili rovnou problemy 2.

Kratce... kdyz do firewallu dam vijimku aby byl otevreny urcity port, tak se stejne neotevre...
skousel sem to overit i s nmapem ,coz je myslim velice dobry port scanner...
a hodi mi STATE:CLOSED

a co problém s mateřštinou, ten taky řešíš? Nebo jsi to už vzdal?

BTW, co na tom portu poslouchá? Protože CLOSED znamená, že na něm neposlouchá vůbec nic. Pokud by byl blokovaný firewallem, bylo by tam napsáno FILTERED. Blik.

edit: Když už se tu oháníš tím skvělým nmapem (nic proti němu), tak doporučuju jej taky nastudovat.. (ale předpokládám, že to neřešíš, stejně jako neřešíš své písemné projevy)

pardon vsem kdo to cte a stydim se... ale psani uz neresim jelikoz sem to vzdal... :-)
touchwood: diky fakt moc to ze tam musi neco naslouchat mi uplne uteklo :-)
tak sem dal na porty naslouchat nc a vse jde ok, port open
ps: ze neresim pismo neznamena ze nestuduju programi a jejich fungovani ale to -L mi proste uteklo...
tak dik a pardon