Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s přihlášením na Facebook .

Dobrý den . Chtěla jsem se přihlásit na facebook , a naběhla mi tam tabulka ověřování účtu . Chtělo to po mě telefoní číslo , že mi tam pošlou sms a nějakým kodem . Číslo jsem zadala, ale sms mi doposud nepřišla ( od čtvrtka ) . Napsala jsem jim , a odepsali , ať zkusím změnu heslo , ale .. nepomohlo to a stále mi to nejde . Neví, prosím , někdo co s tím ? Díky za každou pomoc :)

viete mi niekto poradit,neda sa mi zaregistrovat na facebook, 2x mi napisalo po vyplneni neuspesne a teraz mi stale pise ,ze nie som sposobila na registraciu.....PROSIM PORADTE NIEKTO KTO SA V TOM DOBRE VYZNATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak já jsem to vyřešila a tak vám poradím :) já jsem prostě 4 dny nezkoušela se vůbec přihlásit na ten zamklej profil a po těch 4 dnech,když jsem se přihlásila mi to bez problému odeslalo sms s kódem, jelikož teda mi to předtím taky psalo, že jsem vyčerpala limit a nic se nedělo.