Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem [html] - mam chybu na strance

-na stránkách fs.g6.cz mám chybu-
1.to menu/klikací mapa nahoře není ůplně nahoře, a přesto před ní nic není -jak to spravit?
2. v sekci galerie je poslední řada obrázků skleslá oproti ostatním -jak to spravit?

předem děkuji za odpověď
Změna předmětu, původně: Html
Změna kategorie, původně: Internet (JaFi)

Web v tomto rozsahu a funkcionalitě rozhodně není práce za pětikilo. Jenom grafický návrh (tady ovšem o grafice mluvit nelze) je položka za několik tisíc. Pokud pod tím má být i nějaký free CMS, tak jeho instalace, konfigurace, přizpůsobení šablon a nastavení SEO je práce na několik dalších hodin. Nemluvě o plnění obsahu, validitě, garancích a údržbě.
Proč degradovat práci jiných lidí? Každá práce má svou cenu.
Pochybuji, že stavitel starší bude pracovat podobným způsobem. Že bych mu jako investor řekl, hele pane, vdyť to dáte jen pár cihel na sebe. Tak co z toho dělat vědu. Dám vám pětikilo a vy mi postavíte tadyhle příčku. Včetně omítek, samozřejmě.

Druhá možnost je, naučit se to sám. Nainstalovat CMS, nainstalovat a odladit potřebné pluginy, koupit hotovou šablonu, starat se o aktualizace atd.
Ovšem firma, jejíž web běží na free hostingu ve mně nevzbuzuje ani za mák důvěry.
Takže já bych to za pětikilo nedělal.

ad vzhled:
celé to zápatí s tvými vlastními odkazy co nesouvisí s firmou vyhoď - jen odradíš 100% zákazníků, kteří nepotřebují crazy čočky nebo se jim hnusí tvůj hip hop.
nečitelné texty přes poměrně kontrastní obrázek - to ti poradil kdo?
proč tam nemáš náhledy obrázků v galerii - proč mám čekat půl hodiny než se mi celá stránka načte?
proč bílé pozadí a přes něj černé menu s tmavým písmem? to je jako bys to poslepoval z různých webů - totální amatérština.
k čemu obarvování rolovacích lišt? v normálních prohlížečích to stejně nefunguje, uživatele to nezajímá - to je pro děti.

zdroják:

        &n bsp;

???
jo tak, ty tím "zarovnáváš" text od okraje. bože!

Adresa: Česká Republika, Hlavní město Praha,Nusle, Boleslavova40

to si snad děláš srandu.

rovnou se na to vykašli, toto je zbytečná práce, nech to někomu udělat.