Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Java - pomoc s algoritmem

Máme za úkol vytvořit v BlueJ kostkovou hru Skok smrt(asi kvůli zajímavému názvu). Nevím jak na to. Představu mám.

Popisové představa
3 hráči
Uživatel vybere číslo mezi 30-50.
Poté vybere počet kostek (1 nebo 2)
Náhodně generované číslo - pokud 1 kostka tak mezi 1-6, pokud 2 kostky tak mezi 1-6 a 1-6 a poté součet.
Hozená čísla - součet
Pokud číslo dosáhne či překročí uživatel vybrané číslo mezi 30-50. Aktuální hráč vypadává ze hry.
Hra končí, když zůstane pouze jeden hráč.

Pomohl by někdo?

import java.util.Random;

public class kostka
{
        Random generator = new Random();
        int throw = generator.nextInt(6) + 1;
        int throw = generator.nextInt(12) + 1;
}

Po objevení, že při 12 by to tedy nemuselo fungovat, tak se to rozdělí ještě na 2 náhodně generovaný čísla mezi 1-6, který se potom sečtou.

Proč nezačneš tím jak jsi to popsal v zadání? Tj. nejdříve si do proměnné uložit vybrané číslo a počet kostek do další proměnné. Dále musíš zkontrolovat, že zadané hodnoty odpovídají limitům (if...then). Podle počtu kostek vygenerovat náhodné číslo a každé uložit do vlastní proměnné. Výsledek z hodu sečíst a odečíst z vybraného čísla. Pokud se vybrané číslo dostane do záporných hodnot oznámit hráči, že pro něj hra skončila. Každý hráč by měl mít svoje proměnné.

To jste se ve škole nic k tomu neučili? Možná by bylo lepší místo proměnných pro každého hráče udělat objekt pro hráče...

Abych řekl pravdu, tak se mi moc nechce instalovat Javu a BlueJ abych mohl vytvořit tvůj domácí úkol. Chtěl jsi pomoct s algoritmem a ne napsat DC od někoho jiného a programu pak vůbec nerozumět.

Ten popis je nějak špatně...
Ta hra není pro jednoho hráče, ale pro několik hráčů, jak chceš jednou nebo dvěma kostkami hodit číslo mezi 30 a 50???
Z internetových zdrojů:
Skok smrti
Jeden z hráčů určí číslo mezi 30 a 50. Hráč po jeho levici hází jako první. Může házet jednou nebo dvěma kostkami. Hody všech hráčů se sčítají. Hráč, který dohodil (nebo přehodil) zvolené číslo, prohrává. Je možné hrát na předem domluvený počet kol, na trestné body nebo do konečného rozhodnutí, kdy zůstane ve hře poslední hráč - vítěz.