Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypíná sem notebok sám pochvíli

Mám problém koupil sem si notebok je asi rok starý z operačním systémem windows 7 občas když si zahraju ňákou heu ta se my pochvíli vypne a musim ho znova zaptnou , neupozorní ani ze se vypína nebo co se děje prostě se objeví černá obrazovka a musim ho zapnout znova děkuji za odpověĎ

já jsem tohle řešil u svýho paviliona. taky jsem chtěl demontovat co se dalo, ale po vytočení asi 15ti šroubků jsem si prakticky k ničemu nepomohl(kromě vyndání toho HDD), tak jsem se na to vysral a vzal to vysavačem tak jak to bylo a výseldek byl naprosto uspokojivej. Z 98°C to padlo na stabilních 60°C i při zatížení.

Edit: ale tak samozřejmě, pokud se mu podaří book co nejlépe zpřístupnit pro vysátí, tak jedině dobře.