Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem svchost.exe a problem s nim

Dobrý večer,

mám jeden problém pri zapínaný môjho profilu na pc sa mi veľmi dlho načítava pc a je to spôsobene práve súborom svchost.exe
co to som si to tomto suborku prečítal na stránke MS ale ide o to, že mal som nainštalovanú jednu futbalovú hru, všetko fungovalo v pohode a po jej odinštalovaný sa mi stáva taká vec, že mám 3x spustený súbor svchost.exe využitú pamäť mám na každý spustený súbor cez 200 000kB a trvá 30s kým sa to vypne. Hru som korektne odinštaloval, a žiaden iný súbor od tejto hry som už na HDD nenašiel (viem to podľa toho, že to ide od tej hry, lebo v správe úloh mi to zobrazuje ikonu danej hry).
A teda moja otázka, je že či sa dá nejako zistiť, čo spúšťa svchost.exe a ako to zrušiť (v druhom profile kde som nemal danú hru nainštalovanú mi to nerobí, tj načíta sa to rýchlo a v pohode). Mám XPčko

ďakujem vopred za prípadnú radu ako vyriešiť tento problém.

ja som to robil, a robim cez normal fukciu winu pridat alebo odobrat program najdem program a odinstalovat resp. ak ma dany program aj vlastny uninstal subor tak cezen...
takze v tom pripade ak by som si dodatocne to dal vyhaldat cez v16 PowerTools vedel by som sa toho zbavit uz ako na pevno ano?

inak dakujem za obe reakcie