Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KM Player

Zdravím chci se zeptat dá se u tohoto přehrávače nastavit automatický přehrávání dvd a nastavit stabilně roztaženou obrazovku při každém vloženém dvd.

tak skus ze ci nemas problem v tom, ze ako sa ti ma zobrazit dvd, lebo viem ze ked som si instaloval xpcko a pak som tam robil neake vychytavky, tak tam bola ponuka ze ci sa ma dvd zobrazit ako new file, alebo rovno nacitat v prehravaci alebo proste si ho musis naklikat... tj niekde nastaveni mechaniky (sry ze neviem poradit presnejsie)