Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Linux, instal. CD

Prosím pomozte. Potřebuji na starší PC nainstalovat Linux. Problém mám v tom že nevím jaký stáhnout a vypálit instalační CD. Prosím dejte nějaký odkaz co mám ztáhnout, aby to bylo v češtině a jednoduché ovládání. Aby na tom fungoval nějaký prohlížeč, skype a jiné. Omlovám se za možná naivní dotaz, ale zatím o linuxu nic nevím - v životě jsem to neviděl. :-)Děkuji Karel.

Myslím že pro někoho kdo neumí stáhnout a vypálit instalační cd nebude linux zrovna to pravé. Ten chce totiž m.j. i učit se jinému ovládání a hledat alternativní programy.