Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatný zvuk repro

Včera mne upozornil synátor,že jeden z pěti reproduktorů Creative hraje méně hlasitě.Nejdříve jsem se to pokusil doladit na stránce zvukovky balancem,ale to se moc neosvědčilo.Další věcí bylo zjistit,zda neodkráčel ten konkrétní reprák do věčných lovišť,tak jsem na tom největším basovém reproduktoru přehodil konektory a stejná chyba se projevila na tom nově zapojeném.Problém tedy bude někde na výstupu z toho basáku.Nevíte někdo co by to mohlo být za závadu?Ještě jeden postřeh,když zcela stáhnu zvuk,tak ten "postižený" reprák stále slabě hučí.Díky

Odhaduju to na chybu na vstupu zesilovače, buď dude někde špatný spoj v kabeláži, nebo třeba studený spoj na laminátu zesilovače. Takže zkontrolovat kabeláž, případně rozdělat zesilovač (asi bude v subwooferu, hádám) a podívat se, jestli není nějaký špatně zapájený spoj, nebo třeba taky nafouknutý kondenzátor, či nějaký jiný poškození.